Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieDovo─żte, aby som sa V├ím po─Ćakovala za mysl├şm, ┼że vydaren├║ spolupr├ícu, profesion├ílne pripraven├Ż program a v├Żber prostredia, v ktorom sme sa s na┼íimi z├íkaznikmi c├ştili ve─żmi dobre. A tie┼ż ─Ćakujem za objednan├ę po─Źasie:)
Reakcie od na┼íich z├íkazn├şkov boli viac ako pozit├şvne - zabavili sa, odd├Żchli si a o to n├ím napokon i┼ílo. E┼íte raz ─Ćakujem a te┼í├şm sa na na┼íu bud├║cu spolupr├ícu.

Ing. Ivana Hrab─Ź├íkov├í, PhD.
REGADA, s.r.o.
Referencie

V p┼Öedve─Źer semin├í┼Öe Den MUZO Slovensko jsme po┼Ö├ídali spole─Źenskou akci, kterou n├ím pomohla zajistit SKonline s.r.o. Sv─Ť┼Öili jsme se do rukou odborn├şk┼», cel├í organizace prob─Ťhla hladce a na┼íi klienti dodnes r├ídi vzpom├şnaj├ş..


Dana Lancingerová
MUZO Praha, ─îRJako objednavatel jsme konstatovali velmi dobrou kvalitu odveden├ę pr├íce, ┼ípi─Źkovou vybavenost firmy a kvalifikaci ochotn─Ť mil├Żch zam─Ťstnanc┼».

Ladislav Porada
POPR spol. s.r.o., ─îR
Prostredn├şctvom SKonline s.r.o. na┼ía spolo─Źnos┼ą organizovala v tomto roku nieko─żko firemn├Żch akci├ş pre na┼íich obchodn├Żch z├ístupcov. V┼íetky boli pripraven├ę na ve─żmi vysokej profesion├ílnej ├║rovni, pri─Źom n├ím SKonline s.r.o. v┼żdy vy┼ílo maxim├ílne v ├║strety.

Te┼í├şme sa na ─Ćal┼íiu spolupr├ícu!


Martina Farkašovská, M.B.A.
Generali Pois┼ąov┼ła a.s, SRNa n├í┼í p┼Öedv├íno─Źn├ş ve─Ź├şrek organizov├ín SKonline s.r.o. dodnes r├ídi vzpom├şn├íme. Akce byla p┼Öipraven├í skute─Źn─Ť profesion├íln─Ť a nevyskytly se ┼ż├ídn├ę, ani drobn├ę t─Ť┼żkosti.


Miroslav Ludv├şk
MANHATTAN Development a.s., ─îRSpolo─Źnos┼ą SKonline s. r. o. pre n├ís organizovala konferenciu v Tren─Źianskych Tepliciach. Na┼íi klienti radi spom├şnaj├║ na t├║to akciu, za ─Źo v─Ća─Ź├şme predov┼íetk├Żm kvalitnej organiz├ícii a profesion├ílnemu pr├şstupu zamestnancov SKonline s. r. o. Oce┼łujeme zodpovednos┼ą a ├║stretovos┼ą , s ktorou sme sa stretali pri rie┼íen├ş v┼íetk├Żch z├íle┼żitost├ş a po┼żiadaviek.ÔÇť


ING. BEÁTA VÁROŠOVÁ
EMOS SK s. r. o.

Firma SKonline zabezpe─Źovala pre n├ís odborn├Ż semin├ír v Tren─Źianskych Tepliciach. Slu┼żby poskytnut├ę SKonline pri tejto akcii boli viac ako ┼ítandardn├ę a prispeli k naplneniu cie─żov semin├íra a vytvoreniu maxim├ílnej pohody.

Ivan Vare─Źka
Pioneer HI-BRED Slovensko s.r.o.

Va┼ía spolo─Źnos┼ą n├ím pom├íhala pri h─żadan├ş priestorov pre na┼íu firemn├║ spolo─Źensk├║ akciu a i ke─Ć sme si napokon priestory na┼íli sami, zabezpe─Źili ste n├ím ├║─Źinkovanie kapely Funny Fellows. Ve─żmi oce┼łujeme Va┼íu snahu vyhovie┼ą na┼íim po┼żiadavk├ím a zodpovednos┼ą a seri├│znos┼ą, s akou Va┼ía spolo─Źnos┼ą pristupovala k vybavovaniu v┼íetk├Żch z├íle┼żitost├ş. V pr├şpade potreby sa v bud├║cnosti radi op├Ą┼ą na V├ís obr├ítime s vedom├şm, ┼że n├íjdeme vo V├ís seri├│zneho partnera.

Eva Privitzerová
DLA Weiss-TessbachDovo─żte, aby som sa V├ím po─Ćakovala za mysl├şm, ┼że vydaren├║ spolupr├ícu, profesion├ílne pripraven├Ż program a v├Żber prostredia, v ktorom sme sa s na┼íimi z├íkaznikmi c├ştili ve─żmi dobre. A tie┼ż ─Ćakujem za objednan├ę po─Źasie:)
Reakcie od na┼íich z├íkazn├şkov boli viac ako pozit├şvne - zabavili sa, odd├Żchli si a o to n├ím napokon i┼ílo. E┼íte raz ─Ćakujem a te┼í├şm sa na na┼íu bud├║cu spolupr├ícu.

Ing. Ivana Hrab─Ź├íkov├í, PhD.
REGADA, s.r.o.HT Computers Bratislava
Manhattan Development Praha
Generali Pois┼ąov┼ła, a.s.
Oriflame Bratislava
Orange Slovensko
POPR Hradec Kr├ílov├ę
MUZO Praha
Hornex Bratislava
Pozemn├ę stavby Nitra
Allan & Overy
ROCKWOOL Slovensko
GeWIS Slovakia
Univerzita Komensk├ęho
United Nations Development Programme
DLA Weiss-Tessbach
C├şgler Software
PIONEER Hi-Bred Slovensko
Imperial Tobacco Slovakia
VOLVO Truck Slovakia
REGADA s.r.o.
ING - Tatry Sympatia
Schering Slovakia
MOA Myjava, a.s.
CAPITOL a.s.
AMSLICO AIG Life pois┼ąov┼ła a.s.
...


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.