Catering a firemné akcie

Catering a firemné akcieDovoľte, aby som sa Vám poďakovala za myslím, že vydarenú spoluprácu, profesionálne pripravený program a výber prostredia, v ktorom sme sa s našimi zákaznikmi cítili veľmi dobre. A tiež ďakujem za objednané počasie:)
Reakcie od našich zákazníkov boli viac ako pozitívne - zabavili sa, oddýchli si a o to nám napokon išlo. Ešte raz ďakujem a teším sa na našu budúcu spoluprácu.

Ing. Ivana Hrabčáková, PhD.
REGADA, s.r.o.
Potápanie

Potápanie

Fascinuje Vás krása modrého ticha a chceli by ste pod vodou na vlastné oči vidieť koraly, morské korytnačky, delfíny, či dokonca žraloky alebo vraky lodí? S nami to nie je problém. Venujte sebe a svojim zamestnancom nezabudnuteľný predĺžený víkend alebo týždeň zameraný na potápanie.

Naučíte sa základy potápania, uvidíte krásy podvodného sveta na vlastné oči, zažijete veľa zábavy so svojimi kolegami a utužíte vzťahy v pracovnom kolektíve, čím urobíte veľa pre svoju firmu, takže kým Vy budete smerovať ku dnu, Vaša firma pôjde hore.

Stačí Vám chuť to vyskúšať, my sa postaráme o ostatné. Odporučíme Vám vhodné lokality na potápanie doma alebo hocikde na svete, zabezpečíme Vám kompletnú výstroj a špičkových inštruktorov a postaráme sa aj o ďalší program podľa Vašich predstáv.

Nechajte sa teda zlákať aj Vy čarom modrého ticha a doprajte si zážitky na celý život!

Na požiadanie Vám dokážeme v spolupráci s našimi partnermi zabezpečiť akékoľvek služby podľa Vašich predstáv. Ponúkame potápanie na Slovensku i kdekoľvek na svete a môžete si vybrať zo širokej ponuky kurzov rekreačného, technického až profesionálneho potápania so špičkovými inštruktormi. Program a náročnosť potápania prispôsobíme priamo Vašim požiadavkám, skúsenostiam a možnostiam. Prečo nás nevyskúšať?

Pre bližšie detaily nás kontaktujte a presvedčte sa o kvalite a výhodnosti našich služieb.


Catering a firemné akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, kúpele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), Všetky práva vyhradené.