Catering a firemné akcie

Catering a firemné akcieDovoľte, aby som sa Vám poďakovala za myslím, že vydarenú spoluprácu, profesionálne pripravený program a výber prostredia, v ktorom sme sa s našimi zákaznikmi cítili veľmi dobre. A tiež ďakujem za objednané počasie:)
Reakcie od našich zákazníkov boli viac ako pozitívne - zabavili sa, oddýchli si a o to nám napokon išlo. Ešte raz ďakujem a teším sa na našu budúcu spoluprácu.

Ing. Ivana Hrabčáková, PhD.
REGADA, s.r.o.
Motokáry

MotokáryMáte Vy a Vaši kolegovia i podriadení radi rýchle kolesá? Myslíte si, že ste najrýchlejší jazdec vo Vašej firme? Tak to zistite. Usporiadajte veľké firemné závody motokár.

Nasaďte si helmu, posaďte sa do nizučkej motokáry, ktorá sedí v zákrutách motokárovej haly ako prilepená, uchopte tuhý volant, poriadne stúpte na pedál, popreháňajte sa po trati a zajazdite najrýchlejší čas!

Firemné závody motokár sľubujú vzrušenie, hromadu zábavy a pritom sa utužia vzájomné vzťahy v pracovnom kolektíve, v ktorom vzrastie zdravá rivalita.

Na požiadanie Vám dokážeme v spolupráci s našimi partnermi zabezpečiť akékoľvek služby podľa Vašich predstáv. Ponúkame Vám služby najlepších motokárových dráh na rôznych miestach, ako je napríklad výborná dráha Daytona kart pri Žiline. Kritériá a náročnosť podujatia prispôsobíme priamo Vašim požiadavkám a možnostiam. Prečo nás nevyskúšať?

Pre bližšie detaily nás kontaktujte a presvedčte sa o kvalite a výhodnosti našich služieb.


Catering a firemné akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, kúpele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), Všetky práva vyhradené.